Подкрепете БОЕЦ в справедливите ни битки – <<< PAYPAL >>> link click
КАК гласовете за Пеевски в Община Пазарджик отидоха за Радев?
Преди 6 месеца Радев заяви „Изборите в Пазарджик са пример за превзетата държава“. Това се случи по повод брутално купените от ДПС-НН извънредни местни избори за Общински съвет, като партията на Пеевски стана първа сила. А че тези избори бяха купени, БОЕЦ ви го казваме от първо лице, защото бяхме там – очи в очи с мутрите на свинята и го видяхме лично.
Сега анализа показва, че тези същите купени гласове в същите рискови секции са масово за Радев. И не е само в Пазарджик, така e в Шумен, Добрич, Сливен, Пловдив и т.н.
Успоредно с купения вот се вижда, че и огромна част от контролирания и корпоративен вот също се е пренасочил от ГЕРБ, ДПС и ИТН към Радев.
И БОЕЦ задаваме въпросите – как се случи така, че 300 – 350 000 гласа бяха пренасочени към Радев, за да му осигурят пълно мнозинство в парламента без никаква реакция на МВР? Питаме и купените от Пеевски и ДПС гласове, които отидоха на парламентарните избори за Радев, сега какви са – купени ли са, или сега всичко е наред?
Честни избори означава НИКОЙ да не купува и манипулира вота на българските граждани. А нашата битка не е да заменим един мафиотски клан с друг, нашата битка е да отстраним мафията от властта!
Публикуваме анализ на първите 15 секции, 11 от селата в пазарджишка община и 4 от махалата в град Пазарджик. Продължаваме анализа на стотици рискови секции в цялата страна.
БОЕЦ зададохме тези въпроси вчера на главния секретар на МВР Георги Кандев и очакваме неговите отговори и обяснения.
Битката продължава.

Последвайте ни в Telegram: t.me/boecnews Последвайте ни в Instagram: https://www.instagram.com/gdboec/ Последвайте ни в TikTok: https://www.tiktok.com/@gdboec
БОЕЦ се превърна в символ на съпротивата срещу престъпната власт на мафията! Дела, акции, протести, сигнали, това е начина. Всеки ден!
Ако считате, че сме полезни подкрепете ни и финансово в общата ни битка за справедливост!
БОЕЦ финансираме цялата си дейност сами, а делата срещу криминализираните институции и мафията, превзела държавата ни, тепърва започват. Поемаме рисковете, плащаме цената за действията си срещу корумпираните ни управници, борим се за свободата си, будим заспалите и събираме непримиримите. За нашите съмишленици и за всеки, който е съпричастен с битките ни и би искал да ни подкрепи и финансово публикуваме банковата сметка на Сдружението. Благодарим за подкрепата, това е обща битка на гражданите срещу мафията!
ГД „БОЕЦ”
ЕИК 176949776
Адрес: гр. Видин, к-с ”Панония” бл.4, ап.157
Тел. 0899-591399
e-mail: boecngo@gmail.com
www.boec-bg.com
Банкова сметка:
IBAN: BG39STSA93000024804131
BIC: STSABGSF
Титуляр: ГД „БОЕЦ“
Банка ДСК
Подкрепа през PayPal или с банкова карта. Кликнете на линка или на картинката:
<<< PAYPAL >>> link click 
Подкрепа през PayPal или с банкова карта. Кликнете на линка или на картинката:
<<< PAYPAL >>> link click
Подкрепа през Epay.bg. Въведете сума по избор: